OPENING MASSEER MENEER UTRECHT (HET ZAND)

Medio mei 2022 openen wij onze nieuwe massagepraktijk in Utrecht (Het Zand)!

Naast de huidige praktijken in Rotterdam (Terbregge) en Utrecht (Vleuten-De Meern) zijn wij druk bezig met de verbouwing van onze nieuwe massagepraktijk.
Wij zijn heel erg trots op de groei van ons bedrijf en de uitbreiding van ons team en onze locaties. Dit jaar openen wij meerdere nieuwe locaties waarvan de eerst MASSEER MENEER UTRECHT (HET ZAND) zal zijn.

Uiteraard kun je de beste kwaliteit van ons verwachten en ons oog voor detail zul je hier zeker terugvinden. Onze focus ligt dan ook op twee fijne en sfeervolle massageruimten waar jij je op je gemak voelt en waar je terecht kunt voor diverse kwalitatieve massagebehandelingen op maat.

Onze nieuwe massagepraktijk vind je aan de Pablo Picassostraat 523 te Utrecht (Het Zand).

Wij houden je op de hoogte van de vorderingen!

Ontspannen groet,
Team Masseer Meneer & Masseer Mevrouw

PS: Wil jij graag ons team komen versterken? Wij komen graag met je in contact!
Mail naar [email protected] of stuur een bericht via WhatsApp naar +31681039872

Boeken!
Scroll naar boven